ASN G&R in IJsselstein heeft als eerste schadeherstelbedrijf in Nederland geïnvesteerd in het nieuwe Maxi Muraena richt- en meetsysteem van Car Bench. Deze mallenrichtbank is ontwikkeld voor schadeherstel aan alle merken auto’s, ook met aluminium delen in de carrosserie.

Normaal moeten voor de verschillende te repareren auto’s specifieke mallen worden gehuurd, maar bij de Car Bench is dit niet meer nodig door de aanwezigheid van universele mallen.
Een andere reden waarom ASN G&R heeft gekozen voor de Car Bench, is dat deze is gehomologeerd door Jaguar en Land Rover, waarvan ASN G&R huisreparateur is. Deze twee merken mogen alleen nog maar worden hersteld met deze Car Bench met behoud van de fabrieksgarantie. Verder is het universele systeem gehomologeerd door de merken Alfa Romeo, Audi, Citroën, Bentley, BMW, Ferrari, GM, Jaguar, Lamborghini, Lancia, Porsche, Maserati, Mercedes, Nissan, Peugeot, Rolls Royce, Toyota, Volvo en VW.

De Car Bench Maxi Muraena wordt geleverd door Carrosserie Techniek Nederland in Mijdrecht en heeft een liftcapaciteit van 6 ton. De bank heeft twee richttorens van 10 ton en is te zien op de stand van Carrosserie Techniek Nederland op Auto Professioneel in Gorinchem.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 maart 2026
Laadklacht
26 maart 2026
Geely Auto wil binnen 25 minuten servicepunt voor elke klant
26 maart 2026
16,3 procent hogere omzet Autodoc in 2025
26 maart 2026
Brandstofketen keert terug in Nederland als aanbieder van laadnetwerk
26 maart 2026
Goud
25 maart 2026
RECO ontvangt vmbo-leerlingen voor snuffelstage
Meest bekeken berichten
Recente reacties