Suzuki importeur Nimag is in januari als eerste merkorganisatie gestart met het gebruik van Onepager. Dit is een nieuwe functionaliteit binnen het marktinformatiesysteem Markt Expert van CRM used carmanagement en geeft op één pagina een overzicht van relevante marktcijfers.

"Markt Expert geeft onze dealers inzicht in de gebruikte automarkt en in hun eigen prestaties. Hiermee kunnen ze hun occasionactiviteiten beter aansturen op basis van harde cijfers. Onepager is bedoeld als samenvatting op één A4, waardoor onze dealers aangespoord worden om het systeem te gebruiken en er verder de diepte mee in te gaan", reageert Edwin Geertsma, projectmanager dealernetontwikkeling bij Nimag, op de ingebruikname door Suzuki.

Onepager kent een tweewekelijkse update en geeft het marktaandeel gebruikte auto’s in de regio weer, maar ook de concurrentiepositie per merk en model, de voorraad in vergelijking met de marktvraag en de statijd en omloopsnelheid ten opzichte van vergelijkbare dealerbedrijven.

Bekijk hier een voorbeeld van Onepager >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
3 september 2025
Vakgarage grootste groeier in stagnerende formulemarkt
3 september 2025
1975-2025: EQUIP AUTO, 50 jaar passie
3 september 2025
Crisis is het nieuwe normaal
2 september 2025
1,2 procent meer occasions verkocht in augustus
2 september 2025
Uitstoot nu al onder doelstelling 2030
2 september 2025
KwikFit verzorgt e-bike service Decathlon
Meest bekeken berichten
Recente reacties