Het lijkt zo simpel, maar ze hebben er bij Sonax lang over nagedacht. Een presentatiewand voor Sonax-producten. De wand is verdeeld in vier kleursegmenten.

Zwart staat voor velg-, band- en professional producten, groen voor ruit- en interieurreinigers, rood staat voor de exterieur- en lakproducten (Original Sonax Line) en het vierde segment krijgt afhankelijk van het seizoen een eigen kleur en invulling. Deze maanden is dat blauw, winterproducten.

"Op deze manier is er een overzichtelijke maar ook professioneel ogende presentatie van onze producten mogelijk", stelt Sonax Benelux directeur Rob Koch. Een grossier kan, als er bijvoorbeeld een beperkte ruimte is, ook kiezen voor twee of drie segmenten. En er wordt nog gekeken of het mogelijk is om een smallere uitvoering van alle vier de segmenten te ontwikkelen.

De wand wordt gepresenteerd op de aanstaande Autovak RAI.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
14 juli 2025
Plannen voor nieuwe autobelastingen bieden goede aanknopingspunten
14 juli 2025
Allianz Direct wint Independer Award Auto 2025 voor beste prijs-kwaliteit
14 juli 2025
Repareren of vervangen?
11 juli 2025
ADPA en GVA winnen zaak tegen BMW
11 juli 2025
Prijs voor beperken waterstofverliezen
11 juli 2025
Autowasdag levert 60.721 euro op voor Prinses Máxima Centrum
Meest bekeken berichten
Recente reacties