De nettowinst van de Stern Groep is in 2010 volgens verwachting gestegen naar 10,2 miljoen euro. Dit is een verdriedubbeling, bij een omzetstijging van tien procent. De hogere winst is te danken aan lagere kosten en een hoger operationeel resultaat. De omzet is van 828,7 naar 920,4 miljoen euro gegaan.

De prestaties van de Sterndealers liegen er niet om. De gestegen omzet is dan ook het gevolg van een hogere afzet dan de markt. Echter, de divisie Stern Diensten heeft een lagere omzet behaald door minder huurvraag en meer schadesturing.

Stern ziet 2011 positief tegemoet vanwege kostenverlaging, efficiencyverbeteringen en rekent op een verdere verbetering van de zakelijke markt. Omzetgroei moet dan ook vooral komen van hogere volumes en verkoopprijzen op de zakelijke markt.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
9 maart 2026
Brandbrief 20 organisaties naar Kamer over impact pseudo-eindheffing: boeteregen dreigt
9 maart 2026
Tussentijdse verlenging Ajax-Van Poelgeest
9 maart 2026
Puur op gevoel
6 maart 2026
Ayvens: Slechts kwart leaserijders is vrouw
6 maart 2026
Bandenindustrie viert innovatie en uitmuntendheid met dertien awards
6 maart 2026
Autoverzekering in Rotterdam het duurst
Meest bekeken berichten
Recente reacties