De Italiaanse politie heeft een grote zending nagemaakte ‘merklagers’ van onder andere SKF, Schaeffler (FAG) en SNR in beslag genomen. De criminelen hadden de verpakkingen van de drie lagerfabrikanten perfect nagemaakt en deze gevuld met van zeer dubieuze kwaliteit zijnde lagers, die hoogstwaarschijnlijk in Azië zijn geproduceerd.

Wie dergelijke producten aanschaft en monteert, is verantwoordelijk voor eventuele ontstane kwaliteitsproblemen en andere gevolgschade.

Steeds meer A-merken voeren een zero tolerance beleid als het gaat om namaakproducten. SKF is hier koploper in. Gespecialiseerde medewerkers van SKF leveren al enige tijd een bijdrage aan het opsporen van nagemaakte producten.

Voor de fabrikanten zijn de namaakonderdelen, afkomstig uit de lage lonen landen, een steeds groter wordend probleem die de merkwaarde en het imago van de bedrijven aantast.

Lees binnenkort het volledige artikel in Aftersales Magazine nummer 5.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
30 mei 2025
Personeelstekort remt ondernemers
30 mei 2025
IVA Business School ruim boven landelijk gemiddelde
30 mei 2025
VASS verwelkomt 900ste lid
30 mei 2025
Investeren
28 mei 2025
Volvo Buitenweg wordt toch Henk Scholten
28 mei 2025
Innovam en Altac sluiten samenwerking
Meest bekeken berichten
Recente reacties