De winnaars van de Greendriver Challenge, georganiseerd door IvDM, zijn bekend. Samen hebben zij 3.219.957 km afgelegd en tien procent reductie op de brandstofkosten gerealiseerd. Door de aangepaste rijstijl is ook in totaal 43 ton CO2 vermeden.

Charles Mahieu, senior specialist bij Deerns, heeft de Greendriver Challenge gewonnen. Met een score van 77,02 procent ten opzichte van 100 procent als gemiddeld verbruik van zijn auto in Nederland, heeft hij de overige ruim 360 deelnemers achter zich gelaten.

Daarnaast zijn ook per deelnemende organisatie de beste berijders beloond met de titel Greendriver Winner, dat zijn de heer Van Buyten (Fugro), Van ’t Klooster (Athlon Car Lease), Ockhuijsen (Koldijk), Krijgsheld (Conclusion), Klumper (Innovam), Boger (Fleetlogic) en Van de Rijt (CNG Net). Attema van Athlon Car Lease is de winnaar geworden van de titel Beste Fleetmanager.

Paul Hoffschult van het IvDM: “De Greendriver Challenge is speciaal ontwikkeld om mensen op een uitdagende manier te motiveren zuiniger te rijden om zo het milieu te ontzien. Deze uitslag laat zien dat dit concept echt werkt. Een besparing van 10 procent op de brandstofkosten en CO2-uitstoot is door iedereen te realiseren. Wanneer we dit vertalen naar alle 7,7 miljoen auto’s in Nederland, dan betekent dit een afname van de CO2 met 1,9 megaton per jaar bij een gelijke hoeveelheid afgelegde kilometers.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
18 april 2025
Schadeafhandeling Toyota Nederland via Openclaims
18 april 2025
Harvest Automotive benoemd tot officiële distributeur Atera
18 april 2025
Invoering betaald parkeren: ‘Het interesseert de gemeente niet’
17 april 2025
One-stop-shop-visie krijgt vorm
17 april 2025
42 procent minder verkeersdoden in 25 jaar
17 april 2025
Geen extra monteur maar extra bruggen
Meest bekeken berichten
Recente reacties