NGK Spark Plug Europe heeft de 40-jarige Damien Germès aangenomen als directeur voor de Europese aftermarket. Hij volgt daarmee Norbert Neuhaus op, die NGK in maart dit jaar heeft verlaten om nieuwe zakelijke uitdagingen aan te gaan.

Germès begint op 1 januari 2012 en zal toezien op de centrale marketingfuncties verkoop, productmanagement, marketingdiensten en aftermarketactiviteiten in meer dan dertig landen.

De geboren Fransman heeft meer dan zeventien jaar ervaring in de branche, waarvan vijf jaar als directeur bij Valeo Service Deutschland. Van 1994 tot 1998 werkte Germès bij Valeo Product Management, waarna hij in 1999 de overstap maakte naar de Amerikaanse automotive leverancier Visteon als leidinggevende in de sales en marketing. Van 2004 tot 2006 was hij verantwoordelijk voor Visteon’s Europese bedrijfsafdeling vervangingsonderdelen. Sinds 2006 was hij algemeen directeur bij Valeo.

NGK blijft aan het ontwikkelen. Zo heeft het bedrijf onlangs haar gratis internetmodule E-learning aanzienlijk vernieuwd.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
8 juli 2025
Tesla-rijders besparen 32 miljoen ton CO₂-uitstoot
8 juli 2025
Prijs occasion stijgt zes maanden op rij
8 juli 2025
Elektriciteitsverbruik wegverkeer in vijf jaar vervijfvoudigd
8 juli 2025
Serenco breidt assortiment Powerhand uit
8 juli 2025
Steeds minder nieuwe daklozen
7 juli 2025
IBIS Istanboel was een “IBIS-klassieker”
Meest bekeken berichten
Recente reacties