Volvo Cars Nederland moet opnieuw het uitzenden van een radiocommercial staken. Carglass heeft hierop aangedrongen, omdat de spot volgens hen onwaarheden bevatte over autoruitvervanging. Onlangs moest de autofabrikant nog een radiocommercial aanpassen na een klacht van Bovag Onafhankelijke Autobedrijven.

Volvo verkondigt in de reclame dat alleen de totale veilig gewaarborgd wordt als een officiële dealer de voorruit vervangt. Carglass is het niet eens met die bewering, want ook zij heeft alle expertise in huis om autoruiten van Volvo’s te repareren of vervangen. Hierbij is ook de totale veiligheid van de auto en alle systemen gegarandeerd.

Wanneer Volvo de commercial niet aanpast, dan overweegt Carglass naar de Reclame Code Commissie te stappen. De gang naar de rechter behoort ook tot de mogelijkheden.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
6 maart 2026
Ayvens: Slechts kwart leaserijders is vrouw
6 maart 2026
Bandenindustrie viert innovatie en uitmuntendheid met dertien awards
6 maart 2026
Autoverzekering in Rotterdam het duurst
6 maart 2026
Dreigen in plaats van praten: garage betaalt € 9000 leergeld
5 maart 2026
Liqui Moly introduceert velgenreiniger Premium
5 maart 2026
Caruso wordt lid van ADPA
Meest bekeken berichten
Recente reacties