Topmec, de werkplaatstool die vanaf september via grossiers uit het partnernetwerk van Van Heck te verkrijgen is, wordt op dit moment onder meer getest bij Vakgarage Anne Knol, Autoservice Beelen en Alblas Auto. De praktijkervaringen van de monteurs zijn vastgelegd in een aantal filmpjes.

De praktijkervaringen van alle gebruikers worden de komende tijd verzameld. Waar nodig wordt Topmec aangepast, gebruiksvriendelijker gemaakt of van nog meer praktijkgerichte informatie voorzien. Begin september is de definitieve versie van Topmec bedrijfsklaar en wordt de app officieel gelanceerd.

In het eerste filmpje komt Jan Knol van Vakgarage Anne Knol in Scharnegoutum aan het woord.

Vestigingsmanager Bart Mens van Autocentrum Beelen legt in de tweede testimonial uit welke voordelen hij voor zijn werkplaats in de applicatie ziet.

Onlangs is er bij Garage Alblas gekeken naar de ervaringen die zij opgedaan hebben met Topmec.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
9 mei 2025
Lichter staal van Tata Steel
9 mei 2025
Athlon introduceert slim laden
9 mei 2025
Oostendorp opent Toyota-vestiging in Valkenswaard
9 mei 2025
Onafhankelijk autobedrijf moet momentum pakken
8 mei 2025
Tanken in jaar tijd 10 procent goedkoper
8 mei 2025
Winterband Vredestein eerste montage op Volkswagen Tiguan
Meest bekeken berichten
Recente reacties