Onlangs hebben de neven Hans en Nick van Venrooij samen Uitterlinden Autoschade in De Mortel overgenomen. De bedrijfsnaam verandert niet en oud-eigenaar Piet Uitterlinden zal zijn werkzaamheden voor het bedrijf afbouwen.

De overname is bijzonder te noemen, omdat Hans van Venrooij inmiddels dertig jaar werkzaam is bij Uitterlinden Autoschade en omdat Nick van Venrooij met zijn 21 jaar hiermee één van de jongste mede-eigenaren is van een autoschadeherstelbedrijf. Die laatste is momenteel gediplomeerd spuiter en wil zich op termijn verder bekwamen als AST-er binnen het bedrijf.

Behalve schadeherstel aan personenauto’s zal het Focwa autoschadeherstelbedrijf zich onder meer gaan richten op industrieel spuiten.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
6 november 2025
Genomineerd voor de sloop?
5 november 2025
Stijging autokilometers te danken aan groei wagenpark
5 november 2025
De volgende stap in Bosch Remote Diagnostics
4 november 2025
2,2 procent meer occasions verkocht
4 november 2025
Bosch vernieuwt online trainingsprogramma
4 november 2025
Campus VTS: een nieuwe stap vooruit voor garages
Meest bekeken berichten
Recente reacties