Mitsubishi en Business Lease hebben een samenwerking in de vorm van een leaselabel gelanceerd. Onder het label Mobiel Leasing zal Business Lease de leaseactiviteiten voor Mitsubishi uitvoeren. Mitsubishi wordt hiermee, naast Hyundai, Mazda en Chevrolet, de vierde partner van Business Lease Nederland.

Business Lease Nederland voert voor Mitsubishi Motors alle leaseactiviteiten uit. De leasemaatschappij werkt hiervoor samen met de dealers, die de dienstverlening eenvoudig uitbreiden met lease als extra dienst.

Arjan Stuij, algemeen directeur van Business Lease Nederland: “Vanuit de zakelijke markt is een groeiende vraag naar Mitsubishi modellen, zoals de Outlander PHEV. De dealers kunnen hier direct op inspelen, aangezien klanten daar vanaf nu terecht kunnen voor zowel het kopen als leasen van een auto. Wij dragen hier aan bij door onze kennis over zakelijk autogebruik, en leasing in te zetten.”

Marco de Lange, managing director van Mitsubishi Motor Sales Nederland: “In Business Lease hebben we een partij gevonden die aandacht voor de klant net zo belangrijk vindt als wij, vandaar ons enthousiasme over deze partnership. Met deze samenwerking zijn wij verzekerd van een professionele invulling voor Mobiel Leasing; een belangrijk onderdeel van ons Mobiel dienstenpakket.”   

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 februari 2026
Nettoverlies Hedin ruim 100 miljoen euro
27 februari 2026
Aftersalesimpact van Europese wetgeving
26 februari 2026
Bridgestone neemt ultramoderne rijsimulator in gebruik
26 februari 2026
Een vijfde rijdt in de winter nog op zomerbanden
26 februari 2026
‘Aftermarket in beslissende fase’
26 februari 2026
Geen allrisk bij bedrijfsauto kan ondernemers tienduizenden euro’s kosten
Meest bekeken berichten
Recente reacties