Met in totaal 35.275 inschrijvingen van nieuwe personenwagens in België, deed juli 2014 het 1,1 procent beter dan juli van verleden jaar. Het totaal aantal nieuw geregistreerde personenwagens staat momenteel op 323.099 stuks, of 0,5 procent minder dan een jaar geleden.

De belgische verkoop van bestelwagens deden het in juli 0,3 procent minder goed dan in juli 2013, en ook het totaal aantal inschrijvingen blijft licht achter op de cijfers van een jaar geleden.

De zwaardere bedrijfsvoertuigen daarentegen laten een mooie groei optekenen. De voertuigen tot 16 ton MTM deden het afgelopen maand 34,8 procent beter, en de zware vrachtvoertuigen van meer dan 16 ton zagen hun inschrijvingen met 5,1 procent toenemen.

De motorverkoop deed het dan weer heel wat minder goed: -15 procent. De totale markt blijft ongeveer op hetzelfde niveau als een jaar geleden.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
18 mei 2026
Volvo ziet ook in online verkoopmodel belangrijke rol voor dealer
18 mei 2026
Boekhorst en Openclaims willen schadeherstel verder digitaliseren
18 mei 2026
Prijs tweedehands elektrische auto in de lift
18 mei 2026
Q8 electric zet batterijopslag Intercel in tegen overbelast stroomnet
18 mei 2026
Het draait allemaal om communicatie
15 mei 2026
ACM biedt bedrijven duidelijkheid over data delen met leidraad
Meest bekeken berichten
Recente reacties