Roelf H. de Boer, algemeen voorzitter van RAI Vereniging, is benoemd tot Officier in de Orde van Oranje Nassau. De Boer ontvangt de Koninklijke onderscheiding vanwege zijn bijzondere verdiensten voor de mobiliteit van Nederland gedurende, onder andere, zijn zesjarig voorzitterschap van RAI Vereniging.

“In deze periode heeft zijn voorzitterschap van de Tentoonstellingscomités van Auto RAI en Bedrijfsauto RAI bijgedragen aan een stabiele beurskalender die gerealiseerd moest worden onder moeilijke economische omstandigheden. De terugkeer van Auto RAI 2015 na een periode van vier jaar afwezigheid is daarvan een mooi voorbeeld”, aldus de vereniging.

De Boer ontving woensdagmiddag zijn Koninklijke onderscheiding uit handen van de minister Melanie Schultz van Haegen van Infrastructuur en Milieu tijdens de eerste RAI Verenigingsdag in het Elicium van Amsterdam RAI.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
7 juli 2025
IBIS Istanboel was een “IBIS-klassieker”
7 juli 2025
Uitdagingen leiden tot kansen
4 juli 2025
Soeterwold Automotive naar Menno Broers
4 juli 2025
An Dams bestuurder Profile International
4 juli 2025
Het verlangen naar duidelijkheid
3 juli 2025
All-seasonband General Tire voor suv
Meest bekeken berichten
Recente reacties