Zaterdagochtend publiceerde de krant van wakker Nederland een bericht dat Michelin voornemens is Kwikfit over te nemen. Klinkklare onzin, aldus Matin Post, algemeen directeur van Kwikfit Nederland en Marcel Guinchard, algemeen directeur Euromaster.

Martin Post van Kwikfit Nelderland heeft vanochtend vroeg direct zijn personeel ingelicht. “Er zijn zelfs geen gesprekken gaande.” Marcel Guinchard, algemeen directeur Euromaster Nederland zegt het zo: “Wij werken aan de uitbreiding van ons netwerk in Nederland en kiezen hierbij voor een organische groei, onder andere door het uitrollen van ons franchise-concept.” Euromaster telt momenteel 102 vestigingen in Nederland en streeft naar 150 vestigingen over 5 jaar.

Ook het bericht dat USN Centuri, de groothandelstak van Kwikfit inmiddels zou zijn verkocht aan Fource is onjuist. Adriaan Roggeveen van Sator: “Ik begrijp dat wij al snel worden genoemd als het woord ‘overname’ valt, maar dit bericht van De Telegraaf is volstrekte onzin.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
3 september 2025
Samenwerking Ayvens en Plugsurfing
3 september 2025
Vakgarage grootste groeier in stagnerende formulemarkt
3 september 2025
1975-2025: EQUIP AUTO, 50 jaar passie
3 september 2025
Crisis is het nieuwe normaal
2 september 2025
1,2 procent meer occasions verkocht in augustus
2 september 2025
Uitstoot nu al onder doelstelling 2030
Meest bekeken berichten
Recente reacties