HAN Automotive organiseert 25 mei een gratis toegankelijk mini-symposium met als thema ‘De werkplaats van de toekomst’. Inloop is vanaf 13.30 uur, het eigenlijke programma duurt van 14.00 tot 18.00 uur.

De inhoud is voor de pauze theoretisch; erna komen de praktische beschouwingen aan bod met kennisdragers uit het werkveld.

Bij de totstandkoming van het symposium werkt HAN Automotive nauw samen met Bovag, dat bezorgd is over het kennisniveau van de automonteur in de nabije toekomst. De hogeschool in Arnhem zegt deze mening te delen, reden om samen met Bovag een onderzoeksvraag te definiëren voor een zogeheten RAAK-mkb project (om kennisontwikkeling en samenwerking tussen midden- en klein bedrijf en hogescholen te bevorderen). Belangstellenden kunnen via deze link het programma bekijken en zich inschrijven.

Werkplaats van de Toekomst zal in september van start gaan. Er zijn al aanmeldingen voor dit project vanuit importeurs en garagebedrijven. Nieuwe aanmeldingen van deelnemende partijen zijn echter nog welkom.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
22 mei 2026
Zwak eerste kwartaal voor Hedin
22 mei 2026
Van Mossel betreedt Poolse markt
22 mei 2026
Ja, Gen Z is anders, wen eraan
22 mei 2026
Jade Holman wint 44ste Geerlig Riemerprijs
22 mei 2026
Investeren in kalibreren
21 mei 2026
VZR waarschuwt voor gevolgen nieuwe leaseheffing
Meest bekeken berichten
Recente reacties