Marcel van der Linde is per 6 april gestart met Toyota dealerbedrijf Van der Linde in Emmeloord. Hij neemt Bakker & Van Duren over van Henk de Vries.

Bij dit “economisch gezonde” dealerbedrijf blijft het voltallig team aanwezig voor verkoop en onderhoud; ook de dagelijkse leiding blijft in handen van Henk de Vries. Marcel van der Linde heeft ook een Toyota-dealervestiging in Steenwijk (foto). “Ik ben daar al decennialang dealer en ben blij met de samenwerking met het team in Emmeloord. Al onze medewerkers zijn bekend met het merk Toyota.”

Zelfde DNA

Volgens De Vries is “in deze veranderende markt samenwerking essentieel om op de lange termijn de klanten goed te kunnen bedienen op het serviceniveau dat ze gewend zijn. Wij menen dat de overname door Marcel van der Linde, die hetzelfde DNA heeft als ons, tot een succes zal leiden.”
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
17 oktober 2025
BASF Coatings zelfstandig verder met Carlyle
17 oktober 2025
Bosch Workshop Partner traint via LKQ Academy en Koskamp Opleidingen
16 oktober 2025
Automechanika start klassiekernetwerk
16 oktober 2025
RDC waarschuwt voor proefritfraude
16 oktober 2025
Gratis winterinspectie Hyundai
16 oktober 2025
Omzet Fastned plust 44 procent in Q3
Meest bekeken berichten
Recente reacties