Autoverhuurbedrijf Autohopper heeft Teus van Kooten aangetrokken als operationeel manager. Hij gaat leiding geven aan het vlootbeheer en het servicecentrum van Autohopper in Apeldoorn.

“Om onze franchisepartners optimaal te kunnen blijven bedienen, hebben we ons vlootbeheer en ons servicecentrum samengevoegd in een nieuwe afdeling die Teus van Kooten onder zijn hoede krijgt’’, aldus Steven Donselaar, die samen met Mark Dekker de leiding heeft over Autohopper.

Groei

Autohopper groeit snel. Er zijn momenteel 107 vestigingen in Nederland. Autohopper wil binnen twee jaar doorgroeien naar 140 vestigingen. “Groei in het bedrijfsleven brengt automatisch een behoefte aan een flexibel wagenpark” zegt Donselaar. “Ook de bloeiende woningmarkt heeft de vraag naar verhuisvoertuigen snel doen toenemen. Autohopper hanteert een formule waarmee we steeds beter in staat zijn de klant te vinden en aan ons te binden. Om onze franchisepartners op de juiste manier te blijven bedienen, is het belangrijk om onze backoffice optimaal te blijven organiseren. We vertrouwen erop dat Teus van Kooten hier de juiste man voor is.” Teus van Kooten heeft jarenlange ervaring in autoverhuur. Hij werkte hiervoor onder meer bij Autorent en de afgelopen drie jaar als businessmanager bij Inqar.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
28 oktober 2025
Guinness World Record voor Kia PV5 Cargo
28 oktober 2025
De beleving van elektrisch rijden
27 oktober 2025
Univé: Meer aanrijdingen op eerste dag wintertijd
27 oktober 2025
Toyota-diagnoseapparatuur voor VETOS-leden
27 oktober 2025
Ayvens zet in op e-commerce
27 oktober 2025
Oog voor technici
Meest bekeken berichten
Recente reacties