Sator-Fource breidt haar exclusieve assortiment van Anschler uit. Voortaan behoren ook luchtvering en luchtcompressoren tot het programma. Samen zijn ze goed voor een veertigtal referenties.

Bij de introductie van Anschler, nu twee jaar geleden, vormden schokdempers de eerste range. Later kwamen daar hoofdveren en reparatiesets bij, en nu vindt de volgende uitbreiding plaats.

Kenmerkend voor Anschler is volgens Sator-Fource de gunstige prijs-kwaliteitsverhouding. Daarmee zijn de producten uitermate geschikt voor het oudere wagenpark. De compressoren worden inclusief relais geleverd. Bij alle referenties zit een uitgebreide montagehandleiding. Zoals bij de andere producten van Anschler zijn ze geproduceerd volgens OE-specificaties en bevatten ze standaard 36 maanden garantie.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
18 maart 2026
Meest waardevaste auto? Deze staat bovenaan bij de ANWB
18 maart 2026
Kia en TotalEnergies samenwerking krijgt een vervolg
18 maart 2026
Minder cabrio’s, meer dan helft nieuwverkoop is SUV
18 maart 2026
EV fors populairder door stijgende brandstofprijzen
18 maart 2026
Autoverzekering in 4 jaar fors duurder – dit zijn de oorzaken
18 maart 2026
Minder routes, méér stops: hoe PlusParts de logistiek opschaalde met hulp van RouteLogic
Meest bekeken berichten
Recente reacties