Sator-Fource breidt haar exclusieve assortiment van Anschler uit. Voortaan behoren ook luchtvering en luchtcompressoren tot het programma. Samen zijn ze goed voor een veertigtal referenties.

Bij de introductie van Anschler, nu twee jaar geleden, vormden schokdempers de eerste range. Later kwamen daar hoofdveren en reparatiesets bij, en nu vindt de volgende uitbreiding plaats.

Kenmerkend voor Anschler is volgens Sator-Fource de gunstige prijs-kwaliteitsverhouding. Daarmee zijn de producten uitermate geschikt voor het oudere wagenpark. De compressoren worden inclusief relais geleverd. Bij alle referenties zit een uitgebreide montagehandleiding. Zoals bij de andere producten van Anschler zijn ze geproduceerd volgens OE-specificaties en bevatten ze standaard 36 maanden garantie.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
8 december 2025
Jaarcijfers Greenwheels: grotere vloot, jongere gebruikers
8 december 2025
Vernieuwde erkenningenstelsel binnenkort van start
8 december 2025
Goedkoopste autoverzekering daalt in populariteit
8 december 2025
Studieschuldenvrij studeren bij Loogman
5 december 2025
Car Service Partner groeit met vier bedrijven
5 december 2025
SWOV: Impopulaire maatregelen nodig voor vergroten verkeersveiligheid
Meest bekeken berichten
Recente reacties