Volkswagen traint haar medewerkers voortaan met zogenaamde ‘augmented reality’. Hierbij worden door middel van digitale projecties onderhuidse componenten van een auto zichtbaar gemaakt.

Door projectie van driedimensionale data op de carrosserie van een auto ontstaat een virtueel röntgenbeeld. Eén van de grote voordelen van deze trainingstechniek is dat individuele componenten kunnen worden uitvergroot. Ook kunnen animaties worden vertoond. Dankzij deze techniek is bijvoorbeeld de werking van de schuifdeuren van de nieuwe VW Sharan inzichtelijk te maken. Bij de Touareg Hybrid is de aandrijflijn dieper te bestuderen.

De in eigen huis ontwikkelde technologie zal in de toekomst naast trainingen ook tijdens het ontwikkelingsproces van nieuwe modellen gebruikt worden. Hierdoor zijn naar verwachting aanzienlijke kosten- en tijdbesparingen te realiseren.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
21 april 2026
Omzet GPC stijgt 6,8 procent in Q1 2026
21 april 2026
DAS: Gevolgen drugsgebruik in het verkeer ingrijpend
21 april 2026
Independer: Tellerstand 1 op de 5 importauto’s is teruggedraaid
21 april 2026
Reiskostenvergoeding gunstiger dan accijnsverlaging – maar let op
21 april 2026
Greven Automotive lanceert privaat EV-fonds
21 april 2026
Richting zoeken in een onzekere wereld
Meest bekeken berichten
Recente reacties