Groupauto organiseert woensdag 12 februari haar klantencongres ‘De Nieuwe MobiliTIJD’  dat geheel in het licht staat van de snelle veranderingen in de automotive markt. Inmiddels zijn er al meer dan 400 registraties binnen.

Het is alweer de zesde maal dat Groupauto een dergelijk congres organiseert, deze maal in het Hart van Holland in Nijkerk.

De vele nieuwe grossiersleden die zich de afgelopen tijd aansloten bij Groupauto , die ook weer extra klanten meebrengen, lijkt het wederom  een druk evenement te worden. Volgens Freek Blekxtoon, directeur van Groupauto, zal de groep ook met enkele belangrijke  mededelingen komen.

Op tien podia zullen onder leiding van vakjournalisten allerlei workshops plaatsvinden rondom actuele thema’s voor universele garagehouders. Ook zal de onderdelenindustrie zich manifesteren met een aantal actuele ontwikkelingen in voertuigtechniek. 

Het congres is bedoeld voor universele ondernemers , aanmelden kan –kosteloos- via de Groupauto grossier.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 mei 2025
Derks Bedrijfswagens neemt Autoschade Bert Verweijen over
12 mei 2025
Met korting naar Nationaal Automotive Congres
12 mei 2025
KwikFit-oprichter Tom Farmer overleden
12 mei 2025
Schade door wasstraat. Wie betaalt?
9 mei 2025
Lichter staal van Tata Steel
9 mei 2025
Athlon introduceert slim laden
Meest bekeken berichten
Recente reacties