Alex Kroon start per 1 januari 2012 als salesmanager bij Kühne Automotive in Hoevelaken. Hij volgt daarmee Henri Verhoef op, die naar Toyota-importeur Louwman en Parqui vertrekt als manager aftersalesmarketing.

Kroon heeft de laatste vijf jaar bij Denso Europe gewerkt. In zijn laatste functie was hij als manager actief op de afdeling Aftermarketverkoop. Daarvoor werkte hij als hoofd productmanagement bij Kühne. Hij kent de organisatie van de onderdelenleverancier, d

“Wij zijn ervan overtuigd dat wij met Alex Kroon de juiste persoon voor deze uitdagende functie hebben gevonden. Zodoende kunnen we snel verder met het vormgeven van onze verkoopstrategie en het uitrollen van enkele belangrijke programma’s”, aldus Dinno van Breugel van Kühne.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 april 2026
Euromaster wordt landelijke montagepartner BandenConcurrent
24 april 2026
VZR: Volkswagen ID.7 Tourer EV van het jaar 2026
24 april 2026
Porsche verkoopt aandeel in Bugatti Rimac
24 april 2026
Non-conformiteit: juridisch topic nummer 1 in de autobranche
23 april 2026
Autoverkopen Europa 2026: EV groeit, hybride blijft dominant
23 april 2026
Van Mossel neemt schadebedrijf Spuigroep Tilburg over
Meest bekeken berichten
Recente reacties