Auto Trader heeft de zilveren Esprix gewonnen voor haar campagne rondom de introductie van Trader Dashboard. Esprix vakprijzen worden uitgereikt aan de meest succesvolle marketingcommunicatiecampagnes, waarbij gedragsbeïnvloeding centraal staat.

Met de op automobielbedrijven gerichte campagne is Auto Trader in staat gebleken om in korte tijd verandering teweeg te brengen in de werkwijze en het gedrag van een behoudende beroepsgroep. Odin Termohlen, senior managermarketing van Auto Trader: “Trader Dashboard is een nieuw instrument voor een doelgroep die niet zomaar veranderingen in de bedrijfsvoering adopteert. We zijn er trots op dat we de jury met deze campagne voor een heel specifieke dienst hebben kunnen overtuigen.”

Trader Dashboard is ontwikkeld door automotivespecialisten voor automotivespecialisten en is een online instrument voor het beheren van de volledige bedrijfsvoorraad. Het biedt onder meer ondersteuning bij het goedkoper en efficiënter maken van de fulltime bedrijfsvoering en kent verschillende mogelijkheden om zowel nieuwe als gebruikte voertuigen te adverteren.

Autotrader heeft onlangs ook een kanaal gelanceerd op haar website voor nieuwe auto’s.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
2 maart 2026
Twee auto’s uitgebrand bij autobedrijf in Nijverdal
2 maart 2026
CLEPA pleit voor bredere Europese chipstrategie
2 maart 2026
Autoverkopen Nederland februari 2026: hybride wint verder terrein
2 maart 2026
Wees het beste bedrijf dat je kunt zijn
27 februari 2026
Nettoverlies Hedin ruim 100 miljoen euro
27 februari 2026
Aftersalesimpact van Europese wetgeving
Meest bekeken berichten
Recente reacties