Bart van Oers versterkt vanaf 27 januari 2014 het sales team van Rema  Tip Top Oskamp Equipment. Hij zal zich toespitsen op uitbreiding van het grossiersnetwerk.

 

Bart van Oers brengt een flinke hoeveelheid ervaring mee en kent de vele facetten van de automotive branche, vooral opgedaan in de periode dat hij werkzaam was bij Saarloos Automotive Equipment uit Venray.

“Het is erg verfrissend om bij een grotere en bredere organisatie aan de slag te gaan. Ik ben erg positief over de kwaliteit van de producten en de klantgerichtheid van het gehele bedrijf. Ik ben verheugd mijn visie en inzet hieraan te mogen toevoegen. Onze branche is altijd dynamisch. Rema Tip Top Oskamp Equipment is slagvaardig en heeft de juiste strategie om daar op in te spelen.  De komende weken zullen we in gesprekken met grossiers hen verder informeren”, aldus Van Oers.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 oktober 2025
Netwerk Omoda & Jaecoo groeit naar twaalf dealer-partners
24 oktober 2025
Apk en betaalbaar onderhoud
23 oktober 2025
Optimal herziet assortiment motorsteunen
23 oktober 2025
BOVAG/RAI: 361.000 nieuwe auto’s in 2026
23 oktober 2025
Sustainable Repair Network AkzoNobel breidt zich uit
23 oktober 2025
VACO: Kwart auto’s rijdt op vierseizoenenbanden
Meest bekeken berichten
Recente reacties