Care Autoschade gaat in opdracht van het Rotterdams Vervoerbedrijf RET een groot aantal metrotoestellen van een opgefrist uiterlijk voorzien. Een team van tien vakmensen van Care Autoschade is begin oktober gestart met het overspuiten van de 87 metrostellen.

De metrostellen worden na de speciale voorbewerking overgespoten met zilverkleurige lak. “Door ons grote netwerk is het voor ons mogelijk om uit omliggende Care vestigingen een team van specialisten beschikbaar te stellen, die met hun expertise in staat zijn een dergelijk specialistische opdracht tot een goed einde te brengen”, aldus Hans Geitenbeek, operationeel directeur van Care Autoschade.

De werkzaamheden, die circa twee jaar in beslag nemen, vinden plaats in de werkplaats van de RET te Rotterdam Hillegersberg, waar men de beschikking heeft over een speciale spuitcabine van 40 meter.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
22 april 2026
Omzet AkzoNobel daalt, winstgevendheid stijgt in Q1 2026
22 april 2026
Werkplaatsconcept
21 april 2026
Omzet GPC stijgt 6,8 procent in Q1 2026
21 april 2026
DAS: Gevolgen drugsgebruik in het verkeer ingrijpend
21 april 2026
Independer: Tellerstand 1 op de 5 importauto’s is teruggedraaid
21 april 2026
Reiskostenvergoeding gunstiger dan accijnsverlaging – maar let op
Meest bekeken berichten
Recente reacties