Edwin Poot, nu nog werkzaam als manager business IT solutions bij The Alwaysbemobile Company, gaat eind januari aan de slag als product manager bij Mivargroup.      

 

Leon Kimman, directeur Mivargroup: ”Het aantrekken van een specialist als Edwin Poot sluit naadloos aan bij onze strategie en groeiambities. Als product manager zal hij verantwoordelijk zijn voor het orkestreren van een breed scala aan activiteiten die nodig zijn om onze bestaande, maar ook nieuwe producten en diensten, nog beter aan te laten sluiten op de wensen en behoefte in de markt.”

“Edwin Poot heeft de afgelopen jaren ruime ervaring opgedaan in baanbrekende projecten die perfect passen binnen een breed georiënteerd bedrijf als dat van ons. Edwin zal zich voornamelijk bezighouden met de verdere ontwikkeling van ons DMS/GMS-systeem Driver maar bijvoorbeeld ook met de correlatie tussen Driver en onze overige producten zoals MiCheck en MiCosts.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 februari 2026
Nettoverlies Hedin ruim 100 miljoen euro
27 februari 2026
Aftersalesimpact van Europese wetgeving
26 februari 2026
Bridgestone neemt ultramoderne rijsimulator in gebruik
26 februari 2026
Een vijfde rijdt in de winter nog op zomerbanden
26 februari 2026
‘Aftermarket in beslissende fase’
26 februari 2026
Geen allrisk bij bedrijfsauto kan ondernemers tienduizenden euro’s kosten
Meest bekeken berichten
Recente reacties