Edwin Poot, nu nog werkzaam als manager business IT solutions bij The Alwaysbemobile Company, gaat eind januari aan de slag als product manager bij Mivargroup.      

 

Leon Kimman, directeur Mivargroup: ”Het aantrekken van een specialist als Edwin Poot sluit naadloos aan bij onze strategie en groeiambities. Als product manager zal hij verantwoordelijk zijn voor het orkestreren van een breed scala aan activiteiten die nodig zijn om onze bestaande, maar ook nieuwe producten en diensten, nog beter aan te laten sluiten op de wensen en behoefte in de markt.”

“Edwin Poot heeft de afgelopen jaren ruime ervaring opgedaan in baanbrekende projecten die perfect passen binnen een breed georiënteerd bedrijf als dat van ons. Edwin zal zich voornamelijk bezighouden met de verdere ontwikkeling van ons DMS/GMS-systeem Driver maar bijvoorbeeld ook met de correlatie tussen Driver en onze overige producten zoals MiCheck en MiCosts.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
22 mei 2025
Autoverzekering Suzuki-dealers voor 12 jaar garantie
22 mei 2025
Wico Autolakken heet voortaan Prepaire
22 mei 2025
Eurami wordt Bosch First Supplier Premium
22 mei 2025
Jos van den Bergh coördinator pr voor VER
22 mei 2025
Onzekerheid troef over auto uit China
21 mei 2025
Occasionprijzen blijven licht stijgen
Meest bekeken berichten
Recente reacties