De Stichting Focwa Garantiefonds gaat het kwaliteitskeurmerk Eurogarant vanaf 1 januari 2016 differentiëren in twee classificaties: Eurogarant licht technisch herstel en Eurogarant integraal herstel.

Met deze differentiatie wordt volgens Focwa voor de klant direct herkenbaar welk bedrijf zich concentreert op kleine cosmetische schades en welk bedrijf zich gekwalificeerd heeft voor alle voorkomende schadeherstelwerkzaamheden.

Net zoals nu het bij Eurogarant het geval is, wordt zowel de inrichting als het functioneren van het deelnemende bedrijf door een externe partij onafhankelijk getoetst. Hierbij worden naast de kwaliteit en professionaliteit van het personeel, de veiligheid van de apparatuur, het herstelproces, de nazorg, de afgifte van het garantiebewijs etc. getoetst. Wat ook hetzelfde blijft voor ieder Eurogarantbedrijf, is de vierjarige garantie op herstelde schades aan auto’s.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
3 april 2026
Tekort aan werkplaatsomzet door EV in UK in beeld
3 april 2026
PartsPoint: succesvolle AutoTechnica 2026
3 april 2026
Sectorgids wil samenwerking batterijsector versterken
3 april 2026
Europese EV-markt is verdeeld
2 april 2026
LKQ neemt ACtronics over
2 april 2026
VDS Automotive benoemt Erik Henstra tot interim-CEO
Meest bekeken berichten
Recente reacties