De dealerbedrijven Otten Autobedrijven, Autobedrijf Lennaerts, de Preuninger Groep en Jelle Talsma Autobedrijven hebben deze maand een overeenkomst getekend met VCD Automotive. De zelfstandige dealerbedrijven, die niet onder een dealerholding vallen, hebben gezamenlijk gekozen voor het dealermanagementsysteem Car IT en DBS Financieel, het systeem voor financieel management van VCD.

Binnenkort wordt een start gemaakt met de implementaties. Er wordt direct na de zomervakantie afgetrapt bij Jelle Talsma en ook de Preuninger Groep gaat nog dit jaar live. Begin volgend jaar wordt Car IT geïmplementeerd bij Lennaerts en Otten. De implementaties worden begeleid en uitgevoerd door consultants die ook de trainingen voor de gebruikers verzorgen.

VCD heeft de ambitie om haar marktaandeel bij Fiat-dealerbedrijven nog verder te vergroten en is eind vorig jaar geselecteerd als voorkeursleverancier van de dealervereniging Faldon en de Fiat Group. Het bedrijf werkt voor Toyota, Lexus, Saab, KIA en Landrover/Jaguar en is daarnaast actief bij onder andere Citroën, Ford, Opel, Mitsubishi en Suzuki.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
18 september 2025
KwikFit breidt partnernetwerk e-bike service uit
18 september 2025
De menselijke factor
17 september 2025
Fastned Gentbrugge als blauwdruk
17 september 2025
Met Logpay-kaart ook naar Argos en amiGo
17 september 2025
VNA ziet mobiliteitstransitie stilvallen
17 september 2025
BOVAG negatief over ‘pseudo-eindheffing’
Meest bekeken berichten
Recente reacties