De fiscus heeft SMS Parking voor de rechter gesleept omdat deze weigerde de belastingdienst te voorzien van de bij haar opgeslagen parkeergegevens. Dat in het kader van de controle van hoofdzakelijk leaserijders over het privégebruik van de auto van de zaak

Vorig jaar werd 19 miljoen euro aan kilometerfraude opgespoord. Dat betekent dat er bij de ongeveer 4.000 ‘betrapte’ zakelijke rijders, per overtreding bijna 5.000 euro werd geïncasseerd. En dat smaakt naar meer vinden ze bij de belastingdienst.

Van de 780.000 Nederlanders waarvan bekend is dat zij een zakelijke auto rijden, stellen volgens de fiscus 241.000 berijders dat zij de auto niet privé gebruiken of slechts de maximaal vrijgestelde grens van 500 kilometer rijden. Volgens insiders ligt het aantal creatieve zakelijke rijders een stuk hoger dan de nu betrapte 1,65 procent.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
10 april 2026
Genesis opent eerste Europese dealervestiging in Almere
10 april 2026
Arval: Bedrijven niet klaar voor strengere regels verbrandingsmotoren
10 april 2026
CBS: 1 op de 5 auto’s heeft elektromotor
10 april 2026
De eeuwige zoektocht naar het juiste gereedschap
9 april 2026
Recordomzet WashTec in 2025
9 april 2026
Hier krijg je de meeste flitsboetes van Nederland
Meest bekeken berichten
Recente reacties