Frank van Rooijen is onlangs bij Standox Nederland als accountmanager regio Gelderland, Flevoland en Overijssel begonnen. Standox is producent van autoreparatielakken en gevestigd in Breda. Van Rooijen heeft inmiddels tien jaar werkervaring in de schadesector.

“De positie van Standox in de Nederlandse markt is sterk. Ik wil mijn ervaring gebruiken om het merk in mijn regio verder te verstevigen. Mijn doel is simpel: het bewerkstelligen van volledige klanttevredenheid door optimale klantenservice en klantondersteuning”, aldus de nieuwe accountmanager.

Het bedrijf heeft zijn hoofdkantoor in het Duitse Wuppertal. Het distributienetwerk omvat meer dan tachtig landen. Daarnaast zijn er meer dan veertig Standox Information Centers, waar cursussen en trainingen worden gegeven.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
3 maart 2026
Dieselbusje blijft populair, dieselauto vooral buiten de Randstad
3 maart 2026
Drie nieuwe leden voor Car Service Partner
3 maart 2026
Volvo rolt grootste OTA-update ooit uit naar 2,5 miljoen auto’s
3 maart 2026
ARN luidt noodklok over batterijverplichtingen import EV’s
3 maart 2026
38,5 procent meer gebruikte EV’s verkocht
3 maart 2026
Februariverkopen occasions -3,4 procent
Meest bekeken berichten
Recente reacties