Voorzitter Frits Huffnagel stapt na drie jaar op bij Focwa. Hij zal zich niet meer verkiesbaar stellen als zijn termijn in september afloopt. Huffnagel wordt medeverantwoordelijk gehouden voor de trage implementatie van de omstreden Hiqure-norm. Er is nog geen opvolger bekend.

Huffnagel stelt dat zijn beslissing niets te maken heeft met de problemen met de schadeketens die niet onverdeeld achter de Hiqure-implementatie staan. Ook het fraudeonderzoek onlangs waar een aantal Focwa-schadeherstellers bij betrokken is, heeft hem niet tot zijn vertrek doen beslissen. Volgens de Focwa-voorzitter is de tijd rijp voor andere uitdagingen.

Onder het voorzitterschap van Huffnagel is het aantal Focwa-leden met honderd gedaald. Dat komt neer op duizend medewerkers die bij deze schadeherstelbedrijven werken. Huffnagel verwacht dat de grote klap nog moet komen, maar zal deze als Focwa-voorzitter niet meer meemaken.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
14 november 2025
ADPA nieuw lid van SERMI
14 november 2025
Alzura: Toekomst aftermarket is digitaal
14 november 2025
AllParts lanceert leaseconcept
13 november 2025
Stijging voertuigdiefstal zet door
13 november 2025
AutoTrack: Tweedehands EV 10 procent goedkoper
13 november 2025
Groen licht voor autonome shuttlebus Holon
Meest bekeken berichten
Recente reacties