Happel vertrekt na half jaar bij Hamer

Peter Happel vertrekt al na een half jaar bij Hamer Installatietechniek. Hij was begin maart nog de opvolger van Carel ten Horn als bedrijfsleider van de automotive afdeling. Een opvolger is er nog niet, maar zal wel gezocht worden. Dit heeft Colette van Boxtel van Hamer bevestigd.

“Op dit moment neemt de directie de taken van Peter Happel waar. De samenwerking met de bedrijfsleider is met wederzijds goedvinden beëindigd. Na een half jaar is gebleken dat de klik er niet voldoende was, wat jammer is maar kan gebeuren”, aldus Van Boxtel.

Hamer is expert op het gebied van werkplaatsinrichting voor de automotivebranche, zowel personenauto’s en trucks, maar ook voor schadeherstelbedrijven en de industrie.

Esmée Dirkse

Webmanager, officemanager, eventmanager; Esmée draait er haar hand niet voor om. In de afgelopen jaren heeft het takenpakket voor Aftersales Magazine een mooie evolutie laten zien, waarvan de gepubliceerde berichten slechts een kleine afspiegeling zijn.

Van Esmée Dirkse zijn er nog 2720 artikelen verschenen. Meest recente artikelen van Esmée Dirkse

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *