Henkel, fabrikant van was- en reinigingsproducten, schoonheidsproducten en kleefstoffen, heeft zich aangesloten bij stichting Duurzaam Repareren. De afgelopen periode zijn geselecteerde Loctite en Teroson producten van Henkel voor de autobranche door de stichting met positief resultaat onder de loep genomen.

“Gezien de toenemende vraag naar beperkte natuurlijke hulpbronnen moeten we blijven verbeteren. In de toekomst ligt onze focus op het nog intensiever betrekken van onze medewerkers bij onze duurzame activiteiten, het versterken van onze samenwerking met onze partners door de hele waardeketen heen en op het verder verbeteren van onze evaluatie, sturings- en communicatiemiddelen. Een initiatief als Duurzaam Repareren past perfect in deze strategie”, aldus Ron Rouschen van Henkel.

Op basis van de duurzaamheidsambitie van Henkel heeft de fabrikant een strategie voor 2030 ontwikkeld. Hierin wil zij drie keer meer output realiseren met dezelfde middelen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
7 januari 2026
5 procent minder verkeersongevallen in 2024
7 januari 2026
Revisie op industriële schaal
6 januari 2026
Apollo lanceert Aspire 5 voor hoge segment
6 januari 2026
Record in occasionverkoop door autobedrijf
6 januari 2026
Vrooam over de keuze voor PHE
6 januari 2026
Immigrant tussen de ‘digital natives’
Meest bekeken berichten
Recente reacties