Dirk Luteijn, sales director bij USN-Centuri uit Harderwijk, gaat na 17 jaar de organisatie verlaten. Luteijn start per 1 augustus als business development director bij Hefra in Rotterdam, Europa’s grootste onafhankelijke importeur en distributeur van accu’s.

“Ik zie dit als een mooie volgende stap in mijn carrière, waarbij deze functie niet alleen een Nederlands, maar ook een Europees karakter heeft, waardoor ik mijn horizon verder kan verbreden”, legt Luteijn uit.

Algemeen directeur Leo van Oosten van Hefra: “Ik ben blij met de versterking van ons salesteam en ben ervan overtuigd dat Dirk de producten van Hefra in binnen- en buitenland verder op de kaart gaat zetten”. Martin Post, algemeen directeur van de KwikFit Nederland Groep waartoe USN-Centuri behoort, zal ad interim leiding gaan geven aan de groothandelsorganisatie tot er een opvolger voor Luteijn is gevonden.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
2 april 2026
LKQ neemt ACtronics over
2 april 2026
VDS Automotive benoemt Erik Henstra tot interim-CEO
2 april 2026
RDW blikt tevreden terug op 2025
2 april 2026
Fixico One: vlootbeheer via één digitaal platform
2 april 2026
Occasionmarkt maart 2026 stabiel, B2C blijft grootste kanaal
2 april 2026
Geotab introduceert Hyundai-data zonder hardware
Meest bekeken berichten
Recente reacties