Autoschade Herstel Druten heeft haar bestaande pand aanzienlijk uitgebreid. De verbouwing, die in totaal een jaar geduurd heeft, is nu voltooid. Met name de uitstraling, de receptie en de werkplaats zijn onder handen genomen. De 400 vierkante meter die met de verbouwing erbij gekomen is, komt vooral de werkplaats ten goede.

De officiële opening ter gelegenheid van de uitbreiding wordt gehouden op vrijdag 16 september, gevolgd door een open dag op zaterdag 17 september.
Eigenaar Erik Hageman over de verbouwing: “We hebben gekozen voor een nieuwe spuitcabine, nieuwe afzuigwanden en voorbewerkingsunits en is er een infra rood railsysteem aangebracht in de werkplaats.”

Autoschade Herstel Druten is een Focwa Eurogarantbedrijf. Het autoschadebedrijf werkt voor verschillende verzekeringsmaatschappijen. Ook Van Eeks heeft zich onlangs aangesloten bij de Autoschade Herstel-keten (AH).

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
18 december 2025
Carwash Partspoint krijgt duurzaamheidskeurmerk
18 december 2025
Figiefa mist aftermarket in Automotive Package
18 december 2025
Nu al meer drankrijders dan in heel 2024
18 december 2025
Auto Kuipers Groep opent vijfde vestiging
18 december 2025
Overname Athlon door Arval bijna rond
18 december 2025
Recyclingbijdrage blijft 22,50 euro tot 2030
Meest bekeken berichten
Recente reacties