Autoschade Herstel Druten heeft haar bestaande pand aanzienlijk uitgebreid. De verbouwing, die in totaal een jaar geduurd heeft, is nu voltooid. Met name de uitstraling, de receptie en de werkplaats zijn onder handen genomen. De 400 vierkante meter die met de verbouwing erbij gekomen is, komt vooral de werkplaats ten goede.

De officiële opening ter gelegenheid van de uitbreiding wordt gehouden op vrijdag 16 september, gevolgd door een open dag op zaterdag 17 september.
Eigenaar Erik Hageman over de verbouwing: “We hebben gekozen voor een nieuwe spuitcabine, nieuwe afzuigwanden en voorbewerkingsunits en is er een infra rood railsysteem aangebracht in de werkplaats.”

Autoschade Herstel Druten is een Focwa Eurogarantbedrijf. Het autoschadebedrijf werkt voor verschillende verzekeringsmaatschappijen. Ook Van Eeks heeft zich onlangs aangesloten bij de Autoschade Herstel-keten (AH).

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
9 januari 2026
Branchecoalitie vraagt informateur om hervorming autobelasting
9 januari 2026
Cockpitinnovaties Bosch op CES 2026
9 januari 2026
Kwaliteit gestuurd door data
8 januari 2026
Allianz Direct: Ook verzekerd met zomerbanden
8 januari 2026
BOVAG sluit strategische samenwerking met a.s.r.
8 januari 2026
Geschillencommissie Voertuigen of kantonrechter?
Meest bekeken berichten
Recente reacties