Opel wil af van de Europese kortingscultuur wat nieuwe auto’s betreft. Dat zegt Opel topman Karl-Thomas Neumann. Ook het merk Opel moet volgens de topman een boost krijgen en weer Duits, spannend en aansprekend zijn.

De uitspraken van Neumann zijn opmerkelijk te noemen omdat juist Opel de meeste kortingen op haar auto’s geeft. Uit onderzoek van het Center for Automotive Research blijkt dat Opel 39 procent van de auto’s met korting aanbiedt. Bij directe concurrenten Volkswagen (30 procent) en Ford (20 procent) is dat beduidend minder.

Neumann laat in het Duitse Handelsblatt weten het een schande te vinden dat de merknaam Opel is gedegradeerd en niet meer representatief is voor het automerk. Daarom wil de ceo op eigen kracht Opel weer opnieuw in de markt zetten met nieuwe modellen en nieuw elan en dus zonder korting.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
3 juli 2025
Cyberveiligheid zet branche op scherp
2 juli 2025
Hella Gutmann integreert KI in diagnoseapparatuur
2 juli 2025
Occasionverkopen H1 nagenoeg gelijk
2 juli 2025
1,0 procent meer apk’s in eerste halfjaar
2 juli 2025
Breeman verder als Dusseldorp
2 juli 2025
Zwarte goud
Meest bekeken berichten
Recente reacties