Afgelopen maand werd het universele werkplaatsconcept Motaquip exclusief voor Peugeot-dealers in Frankrijk geïntroduceerd (Citroën heeft het concept Eurorepar) en over een paar maanden is Spanje aan de beurt. Of Nederland al in beeld is, kon PSA-topman Gilles Boussac niet zeggen.

“Belangrijk is dat de Peugeot-dealers graag willen en dat er voldoende beschikbaarheid kan worden gegarandeerd.” Boussac introduceerde de nieuwe aanpak en uitstraling van Motaquip tijdens de vierde Clepa Aftermarket Conferentie in Brussel.

In 1981 werd in Groot-Brittannië het concept Motaquip gelanceerd. Het was de bedoeling om dealers van Peugeot en Citroën te stimuleren om een multimerkenwerkplaatsaanpak te starten. Het gaat bij Motaquip uitsluitend om slijtdelen, maar wel voor alle merken.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
21 mei 2026
VZR waarschuwt voor gevolgen nieuwe leaseheffing
21 mei 2026
Deze allseasonband scoort het best onder EV’s
21 mei 2026
OSW ziet afnemende belangstelling voor tweedehands camper
21 mei 2026
Concurrentiepositie toeleveranciers onder druk
20 mei 2026
Brandbrief BOVAG over energiekosten
20 mei 2026
Renault ziet oplossing voor vastlopend stroomnet
Meest bekeken berichten
Recente reacties