Tonio Amaddeo is onlangs gestart als salesmanager bij Dupont Refinish Nederland. Hij volgt daarmee Han Verschoor op, die de overstap heeft gemaakt naar DPC Liquid bij Dupont Performance Coatings EMEA.

Amaddeo heeft onder andere meer dan zes jaar voor ING Bank gewerkt. Hij brengt jarenlange ervaring mee als accountmanager en teamleider. Zijn ambities zijn om de commerciële slagkracht te vergroten, de dienstverlening naar een hoger niveau te brengen en op die manier de klanttevredenheid te verhogen.

Tonio zegt: “Het eindproduct spreekt mij enorm aan; auto’s met schade worden kwalitatief hoogwaardig en blijvend onzichtbaar gerepareerd en krijgen daarmee een nieuw leven. Mijn overtuiging is dat we de huidige uitdagingen in de schademarkt prima het hoofd kunnen bieden door ons blijvend te focussen op het leveren van toegevoegde waarde.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
1 mei 2026
Verkoop elektrische occasions verdubbelt
1 mei 2026
4,8 procent minder registraties in april
1 mei 2026
Autonoom
30 april 2026
InterClassics Brussels in teken van rallysport
30 april 2026
Autoflex gecertificeerd door Vereniging Aanpak Tellerfraude
30 april 2026
LKQ ziet omzet Q1 met 4,3 procent stijgen
Meest bekeken berichten
Recente reacties