Tonio Amaddeo is onlangs gestart als salesmanager bij Dupont Refinish Nederland. Hij volgt daarmee Han Verschoor op, die de overstap heeft gemaakt naar DPC Liquid bij Dupont Performance Coatings EMEA.

Amaddeo heeft onder andere meer dan zes jaar voor ING Bank gewerkt. Hij brengt jarenlange ervaring mee als accountmanager en teamleider. Zijn ambities zijn om de commerciële slagkracht te vergroten, de dienstverlening naar een hoger niveau te brengen en op die manier de klanttevredenheid te verhogen.

Tonio zegt: “Het eindproduct spreekt mij enorm aan; auto’s met schade worden kwalitatief hoogwaardig en blijvend onzichtbaar gerepareerd en krijgen daarmee een nieuw leven. Mijn overtuiging is dat we de huidige uitdagingen in de schademarkt prima het hoofd kunnen bieden door ons blijvend te focussen op het leveren van toegevoegde waarde.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
1 juni 2026
Waarom u als garagist het Nationaal Automotive Congres niet mag missen
1 juni 2026
Alliance benoemt Ernst Haaksman tot General Equipment Manager
1 juni 2026
Autoverkopen mei 2026: Nederland sluit dit merk weer in de armen
1 juni 2026
Heuver Group verbetert duurzaamheidsrating
1 juni 2026
BYD krijgt er met Kreijne twee dealervestigingen bij
1 juni 2026
Zelfde blik, andere visie
Meest bekeken berichten
Recente reacties