Bernard de Graaf, directeur Automotive Rupro Beheer is tijdens een onlangs gehouden ledenvergadering toegetreden tot het bestuur van Autovaksectie Garage Uitrusting (GU) van RAI Vereniging.

Naast het bestuurslidmaatschap, waar hij de leveranciers van werkplaatsapparatuur vertegenwoordigt, zal hij de portefeuille marktonderzoek gaan beheren. In het kader daarvan richt hij zich onder andere op een nieuw op te zetten enquête over garageapparatuur, die onder de leden van RAI Vereniging afdeling Autovak gehouden zal worden. In het verleden bestond dit jaarlijkse ledenonderzoek ook al, maar destijds werd mede door de consolidatieslag in de sector op een gegeven moment gestopt.

Naast Bernard de Graaf bestaat het GU-bestuur nu uit voorzitter Leon Andriessen (Andriessen Groep), Arthur Wessels (Washtec) voor autowasinstallaties, Herman van Breukelen (Brekupa) voor werkplaatsinrichting en Marc Kwekkeboom (Snap On) voor gereedschappen.

Leon Andriessen representeert de GU daarnaast in het Autovak afdelingsbestuur en is verder voorzitter van EGEA, de Europese Vereniging van fabrikanten en leveranciers van garage-uitrusting.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
29 mei 2026
Gekentekende voertuigen toch niet in opkopersregister
29 mei 2026
Arie Bast (58) overleden
29 mei 2026
Bosch breidt uit met onderdelen voor stuur- en ophangingssystemen
29 mei 2026
Eerlijkheid duurt het langst
28 mei 2026
Stellantis breidt samenwerking met TotalEnergies uit
28 mei 2026
CarProf sluit zich aan bij Alliantie Stop Verkeersongevallen
Meest bekeken berichten
Recente reacties