Werving- en selectiebureau Oudshoorn en Co breidt voor de tweede keer binnen een jaar uit. Het team is sinds 1 september aangevuld met Rolf van Essen. Hij wordt partner en mede-eigenaar van het kantoor.

De afgelopen zes jaar maakte Van Essen deel uit van de tweekoppige directie van remarketing-bedrijf Autoveiling.nl. Daarvoor was hij onder meer werkzaam bij MKB Lease, Pon’s Automobielhandel en Peugeot Nederland. Zijn specialisaties liggen op het gebied van commercieel management, remarketing, zakelijke marktbewerking en leasing.

Oudshoorn & Co is opgericht in 2010 door Marc Oudshoorn. “Zijn gedrevenheid, inhoud en constante drang om te innoveren, in combinatie met zijn duidelijke en praktische werkwijze, waren voor ons de belangrijkste redenen om de samenwerking met Rolf aan te gaan. Hij heeft een uitgebreid netwerk dat naadloos aansluit op dat van Bart Seelen en mijzelf”, aldus Oudshoorn.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 december 2025
Nieuw verkeersbord voor milieuzones
24 december 2025
Kennismaken met equipment in Koskamp Experience Center
23 december 2025
Eurorepar Car Service doneert aan Ambulance Wens
23 december 2025
Wat verandert er voor autobezitters in 2026?
23 december 2025
Autotaalglas Alphen aan den Rijn is verhuisd
23 december 2025
Detailing is een vak
Meest bekeken berichten
Recente reacties