J en T Autolase heeft haar activiteiten verhuisd van Oirschot naar Tilburg. Voortaan zullen de medewerkers alle werkzaamheden verrichten vanaf deze locatie.

Wendy Thijssen, sales manager J&T Autolease: “Wij hechten veel waarde aan het contact met onze berijders en aan hun tevredenheid over ons. Vanaf de nieuwe locatie blijft ons streven onveranderd de meest klantgerichte leasemaatschappij van Nederland te zijn.”

“Daarnaast is het een voordeel dat we op de nieuwe locatie fysiek bij de
collega’s van ons zusterbedrijf Van Mossel Leasing zitten. Hierdoor kunnen we de
synergievoordelen, onder andere op het gebied van inkoop en kennisdeling, maximaal benutten. Het kantoor in Tilburg fungeert daarmee als een centraal hoofdkantoor waar ook J&T Autolease België en ons andere zusterbedrijf DirectLease (met vestigingen in Nederland, België en Duitsland) aan geschakeld zijn”, aldus Thijssen.

 

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
25 februari 2026
PartsPoint Asten nog groter
25 februari 2026
Louwman & Parqui rolt automatische werkplaatsplanning uit bij Toyota en Lexus
25 februari 2026
De Klok Banden nieuwe exclusief distributeur van Dunlop
24 februari 2026
Oliver Kuhnle financieel directeur CarGarantie
24 februari 2026
ERE-certificaten: particuliere EV-rijders lopen honderden euro’s mis
24 februari 2026
Oprichter Leseman Car Care doet stapje terug
Meest bekeken berichten
Recente reacties