AD Benelux in Oosterhout heeft haar commerciële team versterkt. Per 1 september is Marcel Kwakkel (35) in dienst getreden als marketingmanager. Hij heeft zijn ervaring in de aftermarket opgedaan als sales en marketingmanager aftermarket voor schokdemperfabrikant Koni en daarvoor bij diverse werkmaatschappijen binnen Pon Holdings.

Eerder al werd het marketingteam uitgebreid met Barbara van Beijnum als coördinator marketingcommunicatie. Tevens is Cees Lagendijk (46) aangetrokken. Per 1 september vervult hij de functie van salesmanager Zuid/West Nederland en België. Hij heeft een lange staat van dienst in de autobranche. Zo was hij de afgelopen jaren global sales director bus applications bij Groeneveld en daarvoor salesmanager bij diverse ondernemingen waaronder Koni en Nimag.

Met dit drietal heeft directeur Henk Kromhout het commerciële gezicht van de ADB-organisatie in belangrijke mate vernieuwd. “Ik ben blij met het team dat er nu staat en heb er alle vertrouwen in dat we de komende jaren AD Benelux, de AD-grossiers en de garagenetwerken AD Autobedrijven en Elite Car zullen uitbouwen tot de sterkste marktpartij in de onafhankelijke aftermarket van de Benelux.”

Vorige week is nog bekend geworden dat Nico Treur per 1 september stopt met zijn werkzaamheden bij AD Benelux als formulemanager.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
11 juli 2025
ADPA en GVA winnen zaak tegen BMW
11 juli 2025
Prijs voor beperken waterstofverliezen
11 juli 2025
Autowasdag levert 60.721 euro op voor Prinses Máxima Centrum
11 juli 2025
20 procent meer auto’s gestolen
11 juli 2025
Duurzaamheid: voorkomen beter dan genezen
10 juli 2025
ACtronics breidt revisie-aanbod uit
Meest bekeken berichten
Recente reacties