De nieuwe ASC 5000 (R1234yf) van Dometic-Waeco heeft een algemene OEM-goedkeuring gekregen, inclusief gasanalysemodule. De goedkeuring heeft betrekking op alle leden van de VDA (Volkswagen, Audi, Porsche, Opel, BMW en Mercedes).

In de komende periode zullen alle individueel benodigde aanpassingen en wensen van de verschillende fabrikanten worden gedefinieerd en vormgegeven. De ASC 5000 voldoet aan alle VDA-specificaties voor het airconditioningonderhoud met R1234yf. Het apparaat heeft volgens de fabrikant een zeer lage koudemiddelverlies van bijna nul gram.

Er werd al langer over gesproken: de vervanging van het aircokoudemiddel R134a door R1234yf. Op de aanstaande autobeurs IAA in Frankfurt zullen nu daadwerkelijk de eerste modellen debuteren.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
15 januari 2026
Nieuwe cloudplanning van Plan-IT moet werkplaatsen productiever maken
15 januari 2026
Ook Rebel Lease aast op MisterGreen
15 januari 2026
Autogroep Twente beste Hyundai-dealer 
15 januari 2026
Verzekeraars: Schade jaarwisseling 9 miljoen euro
15 januari 2026
Kreijne neemt Autoschade De Weerd over
15 januari 2026
PHE neemt twee AD-distributeurs over
Meest bekeken berichten
Recente reacties