Detacheerder Maintec heeft de website www.maintec-automotive.nl gelanceerd, gericht op zowel technisch als commercieel-administratief personeel en professionals voor managementfuncties. De consultants Ruben Boudewijn en Paul van Wilgenburg zijn grondlegger van de specifiek op de autobranche gerichte site.

Maintec is gespecialiseerd in voornamelijk technisch personeel, in ‘Blue Collar’ functies op niveau 3/4. Maar in de automotive sector is de dienstverlening breder, zegt Wout Oosterhof, directeur van Maintec Nederland. “Daar richten wij ons op personeel voor de gehele branche. Met de nieuwe site kunnen wij beter tot uitdrukking brengen dat wij ook bemiddelen in niet-technisch personeel.” Volgens Oosterhof zullen zowel kandidaten als opdrachtgevers zich thuis voelen op de site. “Beide groepen hebben een passie voor de sector en deze site ‘ademt’ automotive.”

Bij Maintec opereert sinds 2014 ook een team voor de autobranche. De vraag naar goed opgeleid personeel is groeiende, reden waarom het automotive team vorige maand werd uitgebreid met een derde consultant, Tanya Antonius.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
30 juni 2025
Dekra viert honderdste verjaardag
30 juni 2025
RAI Vereniging: Zet mobiliteit centraal
30 juni 2025
Clepa presenteert duurzaamheidsmanifest
30 juni 2025
Focus op bandenafzet
27 juni 2025
Formeel akkoord over cao MvT
27 juni 2025
123Ruit toont ambitie in MVO-jaarverslag
Meest bekeken berichten
Recente reacties