Leverancier van systemen voor voertuigbeveiliging en fleetmanagent Moving Intelligence heeft de leveranciers van wagenpark- en rittenregistratiediensten SlimmeGPS en Europetrack overgenomen.

“De overname van twee sterke Nederlandse fleetmanagement partijen versterkt  onze positie en aanbod in de Benelux, wat mogelijkheden biedt voor toekomstige groei en upselling. Bovendien wordt ons team versterkt met zeer ervaren werknemers, vooral op het gebied van verkoop en IT. Ik ben zeer verheugd om het Europetrack- en SlimmGPS-team te verwelkomen bij de MI Group”, aldus Patrick Horst, ceo van Moving Intelligence.

Ewout van der Kraan, algemeen directeur bij Europetrack, voegt hieraan toe: “Na een decennium van organische groei op basis van klanttevredenheid, was
Europetrack en haar personeel klaar voor de volgende stap.”

Thijs van der Lugt, algemeen directeur bij SlimmGPS, reageert ook positief op de overname: “De samenwerking met Moving Intelligence opent nieuwe deuren, geeft toegang tot een groot resellernetwerk en biedt nieuwe producten voor bestaande klanten van SlimmGPS-, Europetrack- en Moving Intelligence-klanten. Een kans die iedereen ten goede komt.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
6 november 2025
Auto Prof 2026 groter dan in 2025
6 november 2025
AutoScout24: Prijs occasion stijgt weer
6 november 2025
Genomineerd voor de sloop?
5 november 2025
Stijging autokilometers te danken aan groei wagenpark
5 november 2025
De volgende stap in Bosch Remote Diagnostics
4 november 2025
2,2 procent meer occasions verkocht
Meest bekeken berichten
Recente reacties