Ook de nieuwe Volkswagen ID.3 en ID.4 kunnen vanaf nu online nieuwe functies en technische updates ontvangen. Door middel van over the air updates kunnen auto’s worden geüpdatet zonder dat ze daarvoor naar de werkplaats hoeven.

Vanaf komende zomer voorziet Volkswagen de ID.-modellen elke drie maanden van een update. “Daarmee verzekeren wij dat alle uitgeleverde ID.-modellen gedurende hun gehele levensduur op hetzelfde softwareniveau worden gehouden als nieuwe auto’s. ‘Over-the-air’ updates worden in de toekomst het nieuwe normaal voor auto’s”, aldus Thomas Ulbrich, bestuurslid voor technische ontwikkeling van Volkswagen AG.

ID.Software2.1

De ID.-modellen die vanaf kalenderweek 8 worden geproduceerd hebben de nieuwe ID.Software2.1 die over the air updates mogelijk maakt standaard geïntegreerd. Voor berijders van een ID.3 of ID.4 van voor die datum is de nieuwe software nu ook beschikbaar. Zij moeten hiervoor eenmalig naar de dealer. Berijders worden in maart door hun dealer uitgenodigd voor deze update.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
14 oktober 2025
Claro neemt Carwash Maastricht over
14 oktober 2025
Autoscout24: Occasionprijzen blijven dalen
14 oktober 2025
Sunny Cars: EV wordt nauwelijks verhuurd
14 oktober 2025
Top 10 leasemaatschappijen ongewijzigd
14 oktober 2025
Het nieuwe DNA van de werkplaats bepaalt de toekomst van de aftermarket
13 oktober 2025
RDW vernieuwt erkenningenstelsel
Meest bekeken berichten
Recente reacties