Een twintigtal AD Autobedrijven uit midden-Nederland vertrekt donderdag voor een bijna 2500 km lange tocht die ze over een combinatie van Alpenpassen zal brengen. De rit is een initiatief van AD-grossiers Ferwerda, Fugo en Staadegaard. De opbrengsten van de tocht gaan naar de Clini Clowns.

De AD Autobedrijven midden-Nederland maken de rondreis door Zwitserland omdat het liefhebbers zijn van auto’s en autorijden, maar het is niet alleen voor het eigen plezier. De deelnemers gaan aan de slag voor een lach, per deelnemer wordt 250 euro gedoneerd aan Clini Clowns. Daarnaast zamelen de bedrijven via onder meer collectes geld in voor het goede doel. De tocht is via Facebook en Twitter te volgen.

Formulemanager Michel Dorrestijn legt uit: “Het draait om een lach. We willen zelf natuurlijk de komende dagen onderling veel plezier hebben en zo de banden tussen de AD Autobedrijven onderling en met hun grossier verder verstevigen. Tegelijkertijd vinden we dat ernstige zieke kinderen die het lachen meestal vergaat ook zo’n lach verdienen. Dat maken de Clini Clowns mogelijk en daarom is dat een prachtig initiatief om te kunnen helpen.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
21 mei 2026
VZR waarschuwt voor gevolgen nieuwe leaseheffing
21 mei 2026
Deze allseasonband scoort het best onder EV’s
21 mei 2026
OSW ziet afnemende belangstelling voor tweedehands camper
21 mei 2026
Concurrentiepositie toeleveranciers onder druk
20 mei 2026
Brandbrief BOVAG over energiekosten
20 mei 2026
Renault ziet oplossing voor vastlopend stroomnet
Meest bekeken berichten
Recente reacties