AAS is per 1 oktober benoemd als autoruitherstelketen voor Aegon. De verzekeringsmaatschappij sluit voor het eerst een collectieve deal op autoruitgebied met een herstelketen. Overigens geldt de afspraak alleen voor AAS-herstellers die ook aangesloten zijn bij het netwerk van Aegon Schade Service.

Paul Knapper, buitendienstmanager Expertise en Preventie Aegon Schade: “Aanleiding voor deze benoeming is dat AAS een kwalitatief hoogwaardig en landelijk serviceconcept heeft voor autoruitherstel dat ervoor zorgt dat onze gezamenlijke klanten worden geholpen met de hoogwaardige service die wij nastreven.”
Nicole Spenkelink, directeur AAS: “Dit is een bevestiging dat er behoefte is aan professionele partners die vanuit een ‘autoschadeview’ nu ook autoruitherstel bieden.”

Eigen netwerk

Op 1 november vorig jaar is het nieuwe schadeherstelnetwerk Aegon Schade Service van start gegaan, een eigen netwerk van schadeherstelbedrijven voor de verzekerden van Aegon. Met dit netwerk wil de maatschappij zich onderscheiden met een herkenbare en kwalitatieve service en rechtstreeks contact met de klant. Inmiddels zijn er 500 schadeherstelbedrijven aangesloten.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
19 februari 2026
LKQ neemt Automaterialen Rijpma over – breidt distributienetwerk verder uit
19 februari 2026
Kleine autoschade? Veel automobilisten melden niets uit angst voor hogere premie
19 februari 2026
DTC lanceert all-in platform voor Duitse auto-import
19 februari 2026
DKV Mobility benoemt René van Damme tot Teammanager Field Sales Benelux
19 februari 2026
Parkeerschade zonder dader explodeert – automobilist betaalt de rekening
19 februari 2026
Top drie landelijke Skills Heroes-wedstrijden bekend
Meest bekeken berichten
Recente reacties