Leasemaatschappij ALD Automotive start een nieuw consultancyteam gericht op nieuwe, slimme mobiliteit in de Benelux. Een totale mobiliteitsbenadering is het uitgangspunt bij deze aanpak.

Reikt de klantbehoefte verder dan traditionele leasing, dan gaan de mobiliteitsadviseurs mee op klantbezoek samen met de reguliere accountmanager. Carel Bal, regiodirecteur ALD Automotive voor de Benelux: “Wij merken dat de klantbehoefte naar mobiliteitsadvies toeneemt. Het onderwerp staat niet alleen vaker bij bedrijven op de agenda, maar is vanwege de meer integrale benadering ervan bovenal complexer geworden. Het kunnen bieden van mobiliteitsoplossingen op maat is dan essentieel.”

ALD heeft Pierre-Yves Meert als consultant aangesteld. Meert werkte eerder als innovatieadviseur bij Athlon Car Lease, waar hij verantwoordelijk was voor diverse nieuwe mobiliteitsconcepten. Daarnaast is Arie Klut aangesteld als vertegenwoordiger.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
10 december 2025
‘Innovatie door AI is voor iedereen’
10 december 2025
Claro neemt One2Wash over
10 december 2025
Century-Velodroom opent Experience Center in Groningen
10 december 2025
Bart Janssen directeur a.i. Friesland Lease
10 december 2025
Nieuwe samenwerking tilt schadeherstel in Friesland naar hoger niveau
9 december 2025
Renault gaat elektrische Fords bouwen
Meest bekeken berichten
Recente reacties