Pouw Rijssen, dealer van Audi en Volkswagen start eind deze maand met de nieuwbouw en verbouw van het huidige pand met showroom aan de Kalanderstraat 2. Er wordt ook een Pouw Volkswagen Bedrijfswagencentrum gerealiseerd.

De eerste fase omvat de nieuwbouw van de Audi-vestiging. De oplevering hiervan staat gepland voor medio 2012. Aansluitend wordt het Volkswagen-pand in zijn geheel verbouwd en gerestyled. Daarnaast wordt er een aparte hal op het terrein gerealiseerd, voor onder andere een wasstraat. De verwachting is dat de oplevering van deze fase plaatsvindt voor het einde van 2012.

Pouw is tijdens de verbouwingen normaal geopend. “Het nieuwe pand van de autodealer biedt straks voldoende ruimte voor alle aspecten die van belang zijn voor een optimale klantbenadering in het verkoop- en aftersalesproces.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
9 januari 2026
Branchecoalitie vraagt informateur om hervorming autobelasting
9 januari 2026
Cockpitinnovaties Bosch op CES 2026
9 januari 2026
Kwaliteit gestuurd door data
8 januari 2026
Allianz Direct: Ook verzekerd met zomerbanden
8 januari 2026
BOVAG sluit strategische samenwerking met a.s.r.
8 januari 2026
Geschillencommissie Voertuigen of kantonrechter?
Meest bekeken berichten
Recente reacties